Doğal Görünümlü Ucuz Saç Kaynak

Saç uzatma yöntemlerinin en modern ve kusursuz versiyonu olan saç kaynağında çeşitli yöntemler uygulanıyor. Boncuk kaynak, mikro kapsüllü jel kaynak, keratin kaynak diye adlandırılan saç kaynaklarının kendi içlerinde ayrı ayrı özellikleri ve tekniğine göre de fiyatları değişiklik gösteriyor. Saç kaynaklarının, her saç yapısında da aynı etkiyi göstermediği için de dikkatli seçilmesi gerekiyor.

saç kaynak

Saç Ucuza Gelmez!

Saç kaynağında en iyi sonuç, en doğal görünüm anlamına geliyor. Saç cinsine en uygun kaynak saçın kullanılması yani kaynak saçın kalitesi en önemli kriter. Eklenen saç tutamlarının ince ve hafif olması saç kaynağının kullanımını son derece kullanışlı ve sağlıklı kılıyor. Kaynak esnasında kullanılan keratin veya jel seçiminde düşük kalitede malzeme kullanılması, ilk etapta fark edilmese bile kısa süre içerisinde meydana gelecek sorunlarla kendini gösteriyor.

saç kaynak modeli

Giderek yaygınlaşan saç kaynak yöntemlerinde doğal görünümlü ucuz saç kaynak diye saça ciddi zarar verecek yöntemler ve kalitesiz malzemeler kullanan amatör kuaförlerden uzak durmak gerekiyor.  Doğal görünümlü olacak derken doğal saçınızın da yapısının ve kalitesinin kaybolmasına sebep olabiliyor. Geri dönüşün zor olduğu saç kayıplarını hiç kimse göze alamaz, saç ucuza gelmez!

 

Yoruma Kapalı.