En Özel Modeller ile Evliliğe Hazırsınız

Hayatınızın en heyecanlı günlerinden biri hiç şüphesiz evleneceğiniz gündür. Bütün kızların görünce gülümsediği ve hayaller kurduğu gelinliği giyme zamanınız geldi. Sırada saçlarınızı yaptırmak var.  İstediğiniz modeli seçmeniz gerek ve normal olarak her kafadan sesler çıkmaya başladı. Yapacağınız şey kendinizin ve kuaförünüzün beraberce karar vermesidir, başka kimseyi pek dinlemeyin. O gün size ait. Unutmayın, gelin sizsiniz ve en özel modeller ile evliliğe hazırsınız.

Duruşunuz Önemli

Öncelikle seçtiğiniz gelinliğe uygun bir modeli tercih edin. Gelinlik sizin kişiliğinize, masumluğunuza uygun seçilmiş ise saçlarınız da gelinliğe uygun olarak yapılır. Örneğin askısız bir gelinlikse kuaförünüz saçlarınızı omuzlarınıza dökmeyi düşünür.

en özel modeller

Zaten modele karar vermeden önce kuaför mutlaka gelinliğinizi görmek isteyecektir. Saçlarınızın ince veya kalın telli olması başka bir önemli etkendir. Düğün eğlencesi sırasında topuzu yana kaymış bir gelin olmak istemiyorsanız size sorun çıkarmayacak modeller üzerinde düşünün. Klasik gelin başı topuzlarının yanında örgülü modeller, yandan toplanan modeller, atkuyruğu modelleri, kısa saçlar için daha özgür modeller, taşlı, tokalı, saç bantlı, çiçekli, tüylü aksesuarlarla süslenmiş modeller de kullanılıyor.

evliliğe hazır

Sıra dışı şekilde kabartılmış veya kesilmiş saçlara da uygun modeller var. Ama önemli olan sizin duruşunuza, teninizin rengine ve vücut biçimine uygun olarak seçtiğiniz gelinliğinizi saçlarınızla tamamlamak. O gün sizin gününüz ve anılarda o saçlarla kalacaksınız.

 

Yoruma Kapalı.