Halka Boncuk Kaynak

Saç kaynak günümüzün en modern ve en çok talep gören saç bakım yöntemlerinden biridir. İlk olarak Amerika’da ortaya çıkan ve git gide yayılarak ülkemizde de popülarite kazanan bu yöntem birçok bayanın hayallerini gerçekleştirdi. Saç kaynak yönteminin birçok çeşidi vardır. Bu çeşitlerden biride Halka kaynaktır.

halka kaynak

Halk arasında boncuk kaynak olarak da anılan bu yöntem genel olarak en çok talep gören saç kaynak yöntemlerinden biridir. Ayrıca halka kaynak tam bir profesyonel işidir. Eğer tercihiniz halka kaynak olacaksa sıkı bir araştırmaya girmeden yaptırmayın. Çünkü halka kaynak ziyadesiyle zor bir uygulamadır ve herkes yapamaz. Tam bir işçilik ve marka değeri gerektirir.

Halka Saç Kaynak Profesyonel İşidir

Halka kaynağı bu denli mühim kılan şey uygulamasıdır. Uygulama esnasında sıkıştırma işlemi uygulanır. Saça uygulanan bu işlemde oldukça risklidir.

halka kaynak modeli

Sıkıştırma esnasında oluşabilecek bir problem saçın kopmasına bile neden olabilir. Bundan dolayı kesinlikle profesyonele gidin. Saçınızın daha yoğun ve uzun olmasını sağlayacak bu yöntemi sizde keşfedin.

 

Yoruma Kapalı.