Halka Kaynak Modelleri

Saçların derisine zarar vermeyen yöntemlerden biri olan halka kaynak diğer adı ise boncuk kaynak yöntemi ile kısa sürede saçlarınıza doğallık gelir. Kolay şekilde saçlara uygulanır ve silikonla yapıştırılmaz. Saç konusunda hassas olanların tercihidir.

saç kaynak

Halka Kaynak ile Doğal Saçlar

Saçlara yapımı oldukça kolay olan halka kaynak yöntemi ile saç derinize herhangi bir silikonlama işlemi yapılmaz. Saçlara özel titanyumlu tokalar ile takılır. Saç renginize uygun olan kaynakların süresi 16 haftadır. Kendinizi rahat hissedeceğiniz gibi karşıdan gören asla saçınızda kaynak olduğunu anlamayacak,

halka kaynak

Modern yöntemlerle saçlarınıza uygulanan teknikle saçlarınız iri hacimli görüntüye kavuşacak. Şık ve doğallık saçlarınıza geldiğinde kimse anlamayacak. Evinizde istediğiniz şekli vererek rahatça kullanabilir ve saçlarınıza istediğiniz modeli verebilirsiniz. Saçların dolgun görünmesi kişilerin yaşlarını da geriye iter.

boncuk kaynak
Saç uzmanları her zaman bakımlı saçlar ile saçlarınıza gereken önemi verir. Modern tasarımlar ile yapılan saç kaynak modelleri özellikle kısa saçlara güzel çözümler sunacak. Tasarım harikası olan modellerle istediğiniz gibi saçlarınıza şekil verebilirsiniz.

 

Yoruma Kapalı.