Halka Kaynak Nasıl Çıkarılır?

Kısa saçlara sahip olan kadınların en çok tercih ettiği uygulamaların içerisinde ilk sırada kaynak saç yer alıyor. Her geçen gün çok daha fazlasını sunan kaynak saç uygulamaları sayesinde daha uzun, bakımlı ve güzel saçarla sahip olabilirsiniz.

halka kaynak

Farklı renklerde ve biçimlerde kullanabileceğiniz bu kaynakların içerisinde yer alan halka kaynak ise en çok kullanılan uygulamalardan.Orijinal saçların 3 ila 5 ay arasında uzaması yapılan kaynak saçların mutlaka yenilenmesini gerektiriyor. Akıllara ise kaynak saç nasıl çıkarılır gibi farklı bir soru gelebiliyor.

halka saç kaynak modeli

Halk kaynak için kullanılan ufak halkalar sabit olan saç ile ek ola saçı bağlamak için kullanılıyor. Küçük bir pense yardımı ile sökülebilen halkalar sayesinde eklenen saçları tutamlar halinde çıkarmak mümkün.

Sağlık Sorunu Yaşamazsınız

Yapılacak olan halka kaynak çıkarma işlemi sırasında herhangi bir sağlık sorunu ya da acı hissi ile karşılaşmazsınız. Yaklaşık olarak yarım saat içerisinde sahip olduğunuz halka kaynakları çıkarttırabilirsiniz. İmajınızın için en doğrusu tercih edeceğiniz profesyoneller yardımı ile sizleri bekliyor.

 

Yoruma Kapalı.