Halka Kaynak

Kaynak saç bugün bayanların en çok tercih ettiği güzellik unsuru. Saçlarını daha dolgun ve uzun hale getirmek isteyenler kaynak yaptırmaya yönelirken, halka kaynak en çok tercih edilen yöntem oluyor.

halka kaynak

Halk arasında boncuk kaynak olarak da bilinen bu yöntemde önce halkalar saçlara geçiriliyor ve kaynak yapılacak olan saçlar bu halkalar arasında geçiriliyor. Saçların geçirildiği halkaların sıkıştırılması ile kaynak gerçekleştirilirken, bu işlemin oldukça titiz bir şekilde hayata geçirilmesi gerekir.

halka kaynak

Neden Halka Kaynak Yaptırmalı?

Kaynak türleri içerisinde en kullanışlı olarak lanse edilen halka kaynak, karetin kaynaktan bile daha sağlıklıdır. Hijyenik olarak hayata geçirilen bu saç ekleme yönteminde ısı ve yapıştırıcı kullanılmaz. Bu da aşırı ısıdan saçların zarar görmesi ya da yapıştırıcıların alerjik durumlar oluşturması gibi ihtimallerini ortadan kaldırmak anlamına gelir.

halka kaynak modeli

Bugüne kadar hayata geçirilen en iyi saç kilitleme yöntemi olarak kabul edilen halka kaynakta, saç rengine uygun halkalar kullanıldığında hiçbir şekilde fark edilmez, doğal görünüme sahip olur. Takılması kadar çıkarılması da kolay olan halka kaynak en güvenilir kaynak saç yöntemidir.

 

Yoruma Kapalı.