Keratin Saç Kaynak Fiyatları

Saç kaynak uygulaması; değişik yöntemlerle doğal veya ham saçların kullanıcıların saçlarına birleştirilmesi yöntemine verilen isimdir. Bayanların uzun ve daha dolgun saçlara sahip olma isteği ile hayat bulan saç kaynak uygulaması artık ülkemizde de oldukça yaygın olarak kullanılıyor.

keratin saç kaynak

keratin saç kaynak

Değişik yöntemlerden biri de keratin saç kaynağı. Keratin saç kaynak fiyatları kullanılacak saçın gram olarak ağırlığı ve ne kadar saç kullanıldığına bağlı olarak değişiyor.

Keratin Saç Kaynağı Nedir?

Bu yöntem de kullanılan keratin maddesi, insan vücudunda zaten bulunan bir maddedir. Kaynak saç ile kullanıcının saçının birleştirildiği noktada keratin kullanılıyor ve doğal bir görünüm yakalanıyor. Saça herhangi bir zarar vermeyen bu uygulama, saçta kaynağın belli olmasını istemeyenler için oldukça ideal.

keratin saç kaynak modeli

keratin saç kaynak modeli

Saçların ince tutamlar halinde tüm saça uygulanması daha gür ve doğal bir görünüm yakalamaya yardımcı oluyor. Kaynak modellerinin bazılarında özellikle atkuyruğu ve topuz gibi modellerde kaynaklar belli olduğu için ortaya çirkin bir görüntü çıkarken keratin kaynakta kaynak kısımları belli olmuyor.

 

Yoruma Kapalı.