Mikro Kaynak Fiyatları

Saç estetiği ve güzelliğinde önemli bir dönüm noktası olan saç kaynak işlemlerinin en önemli uygulamalarından biri, mikro görünmez saç kaynak teknikleridir. Yakın bir geçmişte peruk, postiş, çıt çıt gibi malzemelerle uzun saçlı olabilmenin yerini alan mikro saç kaynağı artık pek çok merkezde başarı ile yapılabiliyor fakat acaba neden mikro kaynak fiyatları farklılıklar gösteriyor?

saç kaynak fiyatları

saç kaynak fiyatları

Mikro Saç Kaynak Fiyatları için Önemli Tavsiyeler

  • Görünmez kaynak, saç uzatma işlemlerinde mikro ölçekte yapılan bir saç birleştirme işlemi olduğundan eğer kaliteli bir işçilikle, titiz bir şekilde tamamlanır ise kesinlikle belli olmaz.
  • Kaynak için kullanılacak olan ilave saç yapay değil orijinal, ham insan saçı olmalıdır. Ayrıca işlemi yapılacak olana saça uygunluğu, özellikleri ile birebir eşleşmelidir.
  • Mikro kaynak fiyatları için tek bir kriter değil kompleks bir bileşke söz konusudur. Saçın cinsi, yoğunluğu, kaynak saç uzunluğu, rengi, şekillendirme gibi pek çok artı işlem sonrasında fiyat belirlenir.

    saç kaynak çeşitleri

    saç kaynak çeşitleri

Bazı kuaförler özel eğitim alınması gereken mikro saç kaynak teknikleri için gerekli kriterlerden uzak ve kar amaçlı hizmet sundukları için hizmet alıcıları mağdur edebiliyor. Bu noktada, saçına mikro kaynak yaptırmak isteyenlere tavsiyemiz, iyice araştırmadan ucuz diye lanse edilen merkezlere yönelimde bulunmamalarıdır. Saç kaynak merkezlerinin tecrübeleri, referansları doğru bilgiler toplanarak değerlendirilmelidir.

 

Yoruma Kapalı.