Mikro Saç Kaynağı Hakkında Bilmedikleriniz

Kadınların bir çoğu her zaman daha güzel ve daha alımlı olmak için uzun ve dolgun saçlara sahip olmak ister. Fakat kimisi boyadan veyahut başka sebeplerden yıpranmış saçları yüzünden, kimisi genetik olarak kuru ve ince telli bir saç tipine sahip olduğu için saç uzatma konusunda problem yaşar.

mikro saç kaynak

Ancak bu problemi yaşayanlara alternatif bir çözüm olarak geliştirilen mikro saç kaynak yöntemi artık ülkemizde de uygulanıyor.

kaynak saç modelleri

 Mikro Saç Kaynak Nasıl Uygulanıyor?

Peki nedir bu mikro saç kaynak yöntemi diye sorarsanız, Nano teknoloji kullanılarak uygulanan saç uzatma yöntemi perçemden 10 tel, orta kısımdan 30 tel ve ense bölümünden 10ar tel saç toplanıyor.

mikro saç kaynak nasıl uygulanıyor

Yapıştırma yöntemi ile yaklaşık 7 saat sonunda mikro saç kaynak işlemi sona ermiş oluyor. Bu işlem sonucunda aylar yıllar beklemeye gerek kalmadan hayalinizdeki uzun saçlara kavuşabilirsiniz.

saç kaynak

En kısa saçlı kişilerde dahi mikro saç kaynak yöntemi uygulanabiliyor. Siz de bu kadar kısa bir süre sonucunda uzun saçlara sahip olmak isterseniz Bülent Yılmaz’ı size güvenle önerebilirim. İşinde uzman bir kuaför olan Yılmaz mikro saç kaynak yöntemini Türkiye’de Atrium Paris Kuaföründe uyguluyor.

mikro saç kaynak yöntemi

 

Yoruma Kapalı.