Mikro Saç Kaynak Bilgi

Mikro saç kaynağı uygulamaları günümüzde bütün dünyada en fazla tercih edilen saç kaynak uygulamaları arasındadır. Mikro saç kaynak tekniği ince tutamlar halindeki saçların, doğal saçlarınıza eklenmesi yöntemi ile gerçekleştirilen bir tekniktir. Şeffaf kapsül granüllerin ısı ile eritilerek saçınıza eklenmesi ile uygulanır.

mikro saç kaynağı

Eklenen saç tutamlarının ince ve ağır olmaması da kullanım sırasında daha rahat olmanızı sağlar. Eklenmiş olan saç tutamları diğer kaynak yöntemlerine göre daha ince tutamlar halinde olduğu için maliyeti de daha uygundur.

Saç yapınıza göre 9 ay boyunca sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz mikro kaynak saçlar, doğal saçlarınız ile hiçbir farkı olmayan ve istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz saçlardır.

mikro saç kaynak

Mikro Saç Kaynağı Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Saç kaynak yöntemlerinin diğerlerine göre aşırı hassasiyet ve titizlik isteyen bir yöntem olan mikro saç kaynağını yaptırırken mutlaka profesyonel kuafor salonlarına gitmelisiniz. Bu işin eğitimini almamış olan kişilerden mikro saç kaynağı yöntemi alırsanız saçlarınız kısa süre içerisinde yıpranacak ve sağlığını kaybedecektir.

saç kaynak
Kaliteli bir şekilde yaptırdığınız mikro saç kaynaklarını kendi doğal saçlarınız gibi uzun süre boyunca sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Yoruma Kapalı.