Mikro Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Mikro saç kaynak yöntemi saçlarınızı ince tutamlar şeklinde alarak kapsüllerin eritilmesi ile yapılan bir işlemdir. Bu işlemi uzman kişilerin yapması ve kaliteli ürünlerin kullanılması son derece önemlidir. Mikro saç kaynak diğer saç kaynak yöntemlerine oranla saçlarınızda daha uzun süre kalabiliyor.

mikro saç kaynak Yapıştırma tekniği sayesinde saçlarınızda batma hissi oluşmuyor. Kullanım kolaylığının olması, saçlarınızı istediğiniz gibi tarayabilir ve ya boyayabilir olmanız en büyük avantajlarından biridir. Kapsüllerin şeffaf olması ile saçlarınızda kolayca fark edilmiyor. Böylelikle saçlarınızı istediğiniz gibi toplayabilir, doğallığından bir şey kaybetmezsiniz.

mikro kaynak

Mikro saç kaynak yönteminde saçları çıkarırken de özel solüsyonlar kullanılarak çıkartılıyor. Yapıştırılan saçların özel solüsyon yardımı ile özenle çıkartılması önemlidir aksi takdirde saçlarda dökülme ve kırılmalara neden olabilir.

Mikro Saç Kaynak Çeşitleri

Gündemde en yeni ve son teknoloji ile yapılan mikro saç kaynak kendi içerisinde de birçok çeşidi bulunuyor. Mikro kapsül kaynak, mikro jel kaynak, mikro bant kaynak gibi.

mikro kaynak modelleri Mikro saç kaynak nano teknolojisi ile kullanıldığında detaylı bir çalışma ile çok daha kısa saçlara uygulanabiliyor bu sayede saçlara hem uzunluk hem de hacim katılmış oluyor.

 

Yoruma Kapalı.