Neden Mikro Saç Kaynak Tekniği Uygulamasını Seçmeliyiz?

Yaklaşık 1984 yılından beri ülkemizde süre gelen birçok saç ekim tekniği bulunmaktadır. Adları değişse de uygulama olarak aynı olmak ile beraber şikâyetlerde aşağı yukarı aynı olmaktaydı.

mikro saç kaynağı

Bu şikâyetlerin en öncelikli olan ise saçta ekim işlemi uygulandığının gözle görülür biçimde anlaşılması ve kısa saçlara uygulamanın yapılamaması idi.

mikro kaynak

Mikro saç kaynak tekniği ile saçınıza ek yaptırdığınızda kesinlikle kaynak yapıldığı görüntüsünü yaşamazsınız. En kısa saça dahi uygulanması ile de erkeklerin kullanımına da uygundur. Saç ile ilgili tüm kuaför işlemlerinizi boya ve fön de dâhil olmak üzere yaptırabilirsiniz.

mikro saç

Saçta batma hissi olmadığından gece rahatça uykunuzu uyursunuz ve dilediğiniz gibi havuza ve denize girebilirsiniz. Yüksek sıcaklıktan da etkilenmeyen bu yöntem ile seyrekleşen, dökülen saçlarınızı yenileterek yoğunluğunu arttırabilirsiniz.

saç kaynakları

Mikro Saç Kaynak Tekniği Ne Kadar Süre Kalıcıdır?

Saçlarınızın uzama zamanına göre değişen bir süre zarfı vardır. Fakat bu süre yaklaşık olarak hesaplamak gerekirse dört ay gibi uzun bir zaman dilimini kapsar.

mikro kaynak kalıcılığı

 

Yoruma Kapalı.