Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Saç kaynak yöntemleri farklı olduğu için kaynaklar saça değişik metotlarla uygulanır. Saç kaynak nasıl yapılır ve saçlarda ne kadar süre ile kalır, ilk kaynak yaptıranların merak ettiği sorudur. İlk olarak hangi saç kaynağını saçlarınıza yaptıracağınıza karar vermeli ve profesyonel kadrolardan yardım almalısınız.

Sac Kaynak Nasil Yapilir

Sac Kaynak Nasil Yapilir

Saç Kaynak Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Boncuk kaynak yöntemi uygulatmaya karar verdiyseniz, saçlara silikon kullanılmadan, özel tokalarla saça eklenir. Yapıştırıcı olmadığı için herhangi bir zararı olmaz. Saçlardan istediğiniz zaman çıkar ve istediğiniz an yeniden kullanabilirsiniz. Kolay bir uygulama olduğu gibi kimse saçınızda kaynak olduğunu anlamaz.

Keratin kaynak ya da mikro jel kaynak yöntemlerindeyse özel silikon ve kendi makinesi eşliğinde saçlara uygulanır. Bu yöntemlerde saç dipleri zarar görmez. Yapıştırıcı kullanıldığı için saçlarda daha uzun süre kalır. İstediğiniz zaman saçlarınızdan çıkartabilirsiniz. Denize girebilir ya da sık saçınızı yıkayabilirsiniz. Saçlarınıza istediğiniz şekli vermeniz mümkün. Doğal saçlar ile yapılan kaynak yönteminin en güzel tarafı kendi saçınız gibi görünmesi. Saç tipinize uygun yöntemler kullanılır ve saçlarınız daha gür görünür.

Sac Kaynak Nasil Yapilir

Sac Kaynak Nasil Yapilir

 

Yoruma Kapalı.