Saç Kaynakta Bir Duayen

Kadınlar, bakımlarına, güzelliklerine çok önem verirler. İsterler ki, kendileri açısından her şey dört dörtlük olsun. Kusursuz olma isteği, bu nedenle en çok kadınlarda vardır. Saç bakımı da, kadınların ilgi alanı içerisinde olan bir konudur. Bu konuya özel ilgi göstermeleri, onları daha formda ve daha güzel gösterecektir, bu yüzden saç bakımı önemlidir.

Bülent  Yılmaz

Kendisine başka bir yol çizdi

Saç bakımda yeni bir teknik olarak ortaya çıkan saç kaynak konusunda, bir duayenden bahsetmek istiyorum sizlere. Bülent yılmaz kimdir sorusuna verilecek bir cevap var ise, saç kaynakta uzman demek yeterli olacaktır. Bülent yılmaz, 1965 doğumludur. Kendisi 1986 yılında iktisat bölümünden mezun olmuş ama mezun olduğu bölümle ilgilenmemiş, kendisine başka yol çizmiş bir şahsiyettir.

Bülent Yılmaz

Kuaförlük mesleğine başladığı ilk günden bugüne kadar, gerek yurt içinde, gerekse de yurt dışında çalışmalar yapmış ve kendisini yetiştirmiştir. 26 yıldır aynı adreste siz müşterilerine hizmet veren Bülent Yılmaz için, titizlik ve hijyen her şeyden önemlidir. İşletmesini bu seviyede dizayn ederek, sizlere kaliteyi sunmayı, kendisine bir görev edindi ve bu görevi de layıkıyla yerine getirmeye devam ediyor.

 

Yoruma Kapalı.