Sıcak ve Soğuk Mikrojel Saç Kaynak Teknikleri

Saç stilini güzelleştirin, hacim veya uzunluk verin, başarısız bir saç kesimini düzeltin. Mikrojel saç kaynak uygulaması ile saç uzatmanın benzeri yoktur. Herhangi bir problem birkaç saat içerisinde çözülebilir, ancak prosedürden önce en uygun yöntemi seçmek gerekir. Sıcak veya soğuk, mikrojel teknikleri kendi özelliklerine sahiptir. Bu nüanslar nihai sonucu kuvvetle etkiler, bu nedenle jel kapsüllerde saçları uzatmaya ya da çoğaltmaya başlamadan önce her yöntemin avantajlarını ve dezavantajlarını bilmelisiniz.

mikro jel kaynak

mikro jel kaynak

Sıcak Füzyon Mikrojel Saç Kaynak: Sıcaklığın etkisi altında kalın, uzun bukleleri çabucak yapmak için en yaygın yol olarak düşünülür. Şeffaf keratin uçları olan hazır saç tutamları doğal olanlara bağlanır. Kuaför becerisini gerektiren daha çok emek gerektiren bir iştir, çünkü saç uzantıları organik reçinenin şeffaf kabukları gibi bağımsız olarak seçilmelidir, bu nedenle bu seçenek profesyoneller dışında uygulanmamalıdır.

Soğuk Füzyon Mikrojel Saç Kaynak: Soğuk teknolojinin çeşitleri fark edilmeden uzantı saçları takmak için en nazik biçimde yardımcı olur. Bu yöntemin avantajı, jel teknolojisinin kökleri ve kafa derisi üzerindeki asgari etkisidir, çünkü işlem yüksek sıcaklıklara veya özel kimyasalların kullanılmasına ihtiyaç duymaz. Ekli saçların doğal görünmesi için mikrojel, mikro halka veya yapışkan bant kullanılır.

 

Yoruma Kapalı.