Sihirli Ellere Sahip Kuaför Bülent Yılmaz

Bazı meslekler vardır ki, zanaatlıktan başlar her şey… Esnaf olarak yetişmek ya da özenle bahsi geçen mesleğin en iyi şekilde eğitimini almak gerekir. Bu yönde de çalışmalarıyla beraber, kendine harcadığı birçok emeği, yatırımı doğrultusunda Türkiye’de Ataköy’de kendine ait olan Atrium Paris Kuaför Salonu sahibi Bülent Yılmaz Bey bulunuyor…

bülent yılmaz

Kuaför mesleği alanında yurtdışı eğitimi alan ve 3 farklı ülke olarak; Fransa, Almanya ve İtalya gibi ülkelerde birçok eğitimlerini tamamlayarak saçlarla ilgili birçok işlemleri öğrenmeyi başarmış olan Bülent Bey, günümüz şartlarında Türkiye – İstanbul’da ki kuaför salonunda, en iyi şekilde saçlarla ilgili yapılabilir işlemleri profesyonel olarak gerçekleştiriyor.

Saçlar İçin Özenle Yapılabilen Kaynak Saçlar

Kaynak saçların günümüzde yaygınlaşması ve maalesef popüler olmasından dolayı her yer tarafından yapılabiliyor şekilde gösterilmesi yanlıştır. Bu yönde doğru bir işlev uygulanmadığı takdirde ana saçlara dahi zarar verilmesi mümkün işlemler yapılmış olacaktır. Bundan dolay her zaman profesyonel ve özenle hizmet sunan kuaför salonları tercih edilmelidir.

bülent yılmaz

Saç kaynağı konusunda Bülent Yılmaz, yurtdışına aldığı eğitim sayesinde Ataköy’de ki kuaför salonunda profesyonel olarak kaynak saçlar sunuyor. Hem gerçek saçların uygulanması hem de uygulamanın profesyonel biçimde oluşması adına doğru bir hizmeti sağlıyor.

Saç Tasarımları Profesyonel Olarak Gerçekleşecek

Her ne olursa olsun, saçlarınıza kıymet veriyorsanız eğer, özel günlerde özenle bir tasarım yaptırmak istediğiniz vakitlerde siz de kuaförünüzü en iyi derecede profesyonelliğe sahip olanını seçmeye özen gösteriniz.

bülent yılmaz

Bu yönde sizlere tavsiyemiz ise www.atriumpariskuafor.com/bulent-yilmaz/ Bülent Bey’in web sayfasını inceleyerek hizmet alabilmek olacaktır… Hizmet almadan önce saçlarınızı emanet edeceğiniz saç tasarımcınız nasıl biri olduğunu öğrenebilir ve buna göre de saçlarınıza istediğiniz uygulamaları gönül rahatlığı ile dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz.

 

Yoruma Kapalı.