Tress Saç Kaynak Fiyatları

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de uzun ve hacimli saçlara sahip olmak isteyen ancak doğal yollarla istedikleri görünüme kavuşamayan bayanlar saç kaynak uygulamalarını oldukça fazla tercih ediyor.

tress saç kaynak

tress saç kaynak

Saç kaynak yöntemlerinden biri olan tress saç kaynağı tercih edilen yöntemlerden birisidir. Tress saç kaynak fiyatları ortalama 300-500 lira arasında bir aralıkta seyrediyor. Saç kaynak fiyatını, kullanılacak saçın rengi, cinsi, kalınlığı, kaynağı yapacak olan mekânın özellikleri gibi unsurlar etkiliyor.

Tress Saç Kaynağı Nedir?

Saç kaynak yöntemleri kullanılan malzeme ve uygulama şekli ile birbirinden ayrılıyor. Bu ayrım içerisinde yer alan tress saç kaynağı; ham saçların özel bir dikiş makinesinde saçların ipe dikilmesiyle elde edilen kaynak saçların boncuklar yardımıyla saça uygulanması yöntemidir.

tress saç kaynak modeli

tress saç kaynak modeli

Tres saç makinelerle dikildiği için uygulamayı yapacak kişinin işini iyi bilmesi gerekiyor. İnce iplere sık saç dikilmeli ve dikilen saçlar arasında kısa saçlar olmamasına dikkat edilmelidir. Aksi halde bu kısalıklar topaklanma ve karışma yapacak kullanıcıyı rahatsız ederken hoş olmayan bir görüntü yaratacaktır.

 

Yoruma Kapalı.