Ucuz Fiyatlı Keratin Saç Kaynak

Keratin saç kayna yöntemi de günümüzde yaygın kullanılan kalitesi belli kaynak türlerinden birisidir. Her tür saça kolaylıkla uygulanabilir bir yöntemdir. Ucuz fiyatlı keratin saç kaynak yapan kaliteli güzellik salonları bulunmaktadır. Yöntem hakkında okuyarak bilgi sahibi olarak yöntemi uygulayan güzellik salonlarının bu konuda ne kadar bilgili olduğu test edilebilir. Bu sayede alınan hizmetten emin olunur.

keratin saç kaynak

Özellikle çok düz saçlarda keratin saç kaynak yöntemi sık tercih edilir. Bu kaynak yöntemi saça silikon veya saç tutturucu özel maddelerin saça uygulanması ile yapılır. Kaynak saçların çıkarılması ise yine silikon benzeri maddelerin etkisini azaltan sıvıların saça uygulanması ile yapılır. Bu sayede saçlarda takma ve çıkarma süreçlerinde herhangi bir yıpranma oluşmaz.

keratin saç kaynak modeli

En İyi Kaynak Yöntemi

Keratin kaynağın en önemli avantajı, saçın yapıldığı maddenin de keratinden olmasıdır. Bu sayede keratin kaynakta saç ve kafa derisi sağlığı açısından bir yıpranma oluşmaz. Keratin yönteminin uygulanması uzman eller tarafından yapılmalıdır aksi takdirde uygulamadan sonra saçta batma benzeri acılar hissedilebilir.

 

Yoruma Kapalı.