Bahar ve Yaz Aylarını Süsleyen Gelin Başı Modelleri

Her kızın hayallerini süsleyen günlerden bir tanesi de düğün günüdür. Mutluluğun ve yeni bir sayfanın açıldığı bu mutlu gününde her kız şık ve kuğu gibi bir gelin olmak ister. Gelin olacak her kız öncelikle gelinliğinin kusursuzluğunu tamamlamalı daha sonra da gelinlikle bütünleşecek bir saç modeli tercih etmelidir.

gelin başı modeli

Gelin başı modelleri seçiminde en önemli hususlardan bir tanesi saç modelinin yüz hatlarıyla uyum sağlamasıdır. Gelin başı modelleri arasında bir diğer önemli nokta ise kullanılan aksesuarların gelinlikle ve saç modeliyle bütünleşmesidir. Gelin başı modelleri ile sizlerde farklılık yaratmak istiyorsanız beğendiğiniz modelin tıpatıp aynısını yaptırmak yerine o modeli kendi yüz hatlarınıza ve isteklerinize göre uyarlamasınız. Böylelikle daha farklı ve daha doğal bir görünüm elde edeceksiniz.

gelin saçı

2015’in Yeni Gelin Başı Modelleri

Bu sezon gelin başı modellerinde geçmiş yıllara nazaran daha salaş modeller revaçta olacak. Gelinliğinizle bütünleşecek olan kıvırcık ve doğal saçları tercih edebilirsiniz. Bunun dışında her sezon vazgeçilmez olan topuzlardan yana seçim yaparak 2015’in en özel günlerinde misafirlerinize şık ve estetik bir görüntü sergileyebilirsiniz.

 

Yoruma Kapalı.