Bülent Yılmaz Kimdir?

Saçlarını seven, özen gösteren, her zaman farklı ve güzel görünmek isteyen kadınlar için Bülent Yılmaz’ın yeri bir başkadır. Türkiye’nin en önemli kuaförlerinden biri olan Bülent Yılmaz; İtalya, Fransa ve Almanya gibi Avrupa ülkelerinde eğitim görmüş olan, usta bir kuafördür.

Bülent Yılmaz

25 yılı aşkın süredir kadınların hayatına yeni renkler katmayı ilke edinmiş olan Yılmaz, üniversitede iktisat eğitimi almış olsa da, yeteneklerini en güzel şekilde sergilediği alan olarak kuaförlüğü benimsemiş bir isim. Özellikle de saç kaynak uygulamalarında 1 numara olarak biliniyor.

Saç kaynak uygulamasında lider isim

Kuaförlük mesleğine başladığı ilk günden beri kendini sürekli geliştirmiş olan Bülent Yılmaz, saç tasarımı konusunda hassas olan kadınlar için en önemli adres haline gelmiş. Özellikle saçlarını daha gür, daha gösterişli hale getirmek isteyen kadınlar için bulunmaz bir nimet olarak öne çıkıyor.

Bülent Yılmaz

Bülent Yılmaz’ın uzmanlık alanları arasında; mikro kapsül, görünmez mikro nano, keratin kaynak, halka kaynak, mikro jel gibi saç kaynak uygulamaları yer alıyor. Tabii ki her kadının yüz tipine ve tarzına uygun olarak yaptığı birinci kalite saç tasarımlarını da belirtmeden geçmemek gerekir.

 

Yoruma Kapalı.