Çok Kısa Saça Kaynak Yapılır mı?

Saç kaynak yöntemlerinde bazı kriterler önem taşımakla beraber genellikle aynı hususlarda öne çıkıyor. Daha çok teknolojiye paralel olarak gelişme gösteren saç kaynak modelleri arasında birçok kolaylığıyla öne çıkan mikro saç kaynak çok kısa saçlara bile uygulanabiliyor. Bunun dışında saçta doğal bir görünüm elde etmenize yardım eden mikro saç kaynağın birçok yararı bulunuyor.

çok kısa saça kaynak yapılır mı

Öncelikle bu yöntemin sonucunda kişi kendi saç tonunun aynısını elde etmese bile fark edilemeyecek kadar yakın tonunu rahatlıkla tutturabilir ve işlem sonrası saç doğallığından hiçbir şey kaybetmez. Saçlarınızı topladığınızda veya topuz yaptığınızda dahi mikro kapsül kaynak olduğunu fark edemezsiniz.

çok kısa saça kaynak yapılır mı

2 kat daha fazla kulanım süresi olan bu yöntem saçınızın deniz, güneş odası ve havuz gibi ortamlarda bile kullanımına engel değildir. Eklenecek tutamların hafif ve ince olması doğallığın yanında başınızda ağırlık yapmaz ve kaynak işlemini de fark ettirmez.

çok kısa saça kaynak yapılır mı

Diğer saç kaynak yöntemlerine kıyasla 9 aya varan uzun süre bir kullanım imkanı sunar. Bu saç kaynak yöntemiyle saçınızda hem doğal bir görüntü oluşacak hem de saçınız eskisinden daha doğal bir görünüme kavuşacaktır.

 

Yoruma Kapalı.