Düzleştirme Önerileri

Kıvırcık saçlı kadınların çoğunun dümdüz saçlara özendiğini biliyoruz. Her fırsatta kuaföre koşup fön çektirirler ya da farklı yöntemlerle düzleştirmeye çalışırlar. Peki, düzleştirme önerileri nelerdir? İşte bu noktada kadınların bir değil en az iki farklı seçeneği bulunuyor. Bunlardan ilki birçok kadının belki haftanın birkaç günü yaptırdığı fön uygulamasıdır.

düzleştirme önerileri

Mesela sabahları işe gitmeden önce kuaföre uğrayıp saçlarına fön çektirip işine giden kadınlar var. Böylece saçları gün boyunca daha düzgün ve istedikleri şekli verebilecek kıvama geliyor. Tabii dümdüz olması sayesinde rahatlıkla açık da bırakabiliyorlar. Saçlarını bu şekilde düzleştirmek özellikle kıvırcık saçlı kadınlar için büyük bir avantaj oluşturuyor.

saç düzleştirme

Düzleştiricilerle Saçlarınız Dümdüz

Saç düzleştirmenin en sık kullanılan ve özellikle kadınların evde kendilerinin rahatlıkla yaptığı uygulamalardan biri de saç düzleştiricisidir. Bu aletle evde rahatlıkla istedikleri an saçlarını düzleştirerek, kuaförde fön çektirmiş gibi bir görüntüye kavuşabilirler. İster saçlarınızı düzleştirdikten sonra açık bırakın isterseniz de dümdüz olan saçlarınızla jilet gibi bir at kuyruğu yaparak klasik görüntünüzün dışına çıkın.

 

Yoruma Kapalı.