En Uygun Keratin Kaynak Fiyatı

Keratin kaynak son yıllarda en fazla uygulama alanı bulan saç uzatma ve seyrek saçları gürleştirme işlemlerinden biri. Yönteme adını veren Keratin ise insan saçının biyokimyasal yapısında olan doğal bir madde. Laboratuar ortamında orijinale yakın üretilen Keratin, yapay bir reçine gibi iki saç ucunu birbirine yapıştırmak için kullanılıyor.

keratin kaynak

keratin kaynak

Keratin Kaynak Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Çok ince tutamlara ayrılarak, minik saç tutamlarının birleşme noktalarına çok hassas dokunuşlarla temas ettirilen Keratin kalitesi ve tecrübeli işçilik kaynak saç işleminin anahtarları. Bir işlem sonucunda eğer saçların ek yerleri belli oluyor ve öbek öbek duruyor ise kaliteli bir keratin kaynak operasyonundan bahsedilemez. Ayrıca iyi gibi görünüp de kısa süre içerisinde saçtan dökülmemeli ya da keçeleşmemelidir!

keratin kaynak modelleri

keratin kaynak modelleri

En uygun keratin kaynak fiyatı saça en yüksek kalite için verilebilecek rakam olmalıdır. Saç bir kadın için çok değerlidir. Güzel bir saç görünümü için 3 kuruş, 5 kuruş aramaz, ya da en uygun keratin kaynak fiyatını baz alarak hiç kimse saçlarını tehlikeye atmaz. Tutumlarına bağlı olan kadınlar bildik tanıdık kuaförleri, tecrübeli saç kaynak uzmanlarını tercih eder!

 

Yoruma Kapalı.