Görünmez Mikro Saç Kaynak

Mikro kapsüller yardımıyla yapılan ve kaynak saçların görünmesini imkansız kılan görünmez mikro saç kaynak, doğal görünümünün yanı sıra kullanım açısından da oldukça kolaylık sağlayan bir kaynak saçtır. Her kuaförün yapmadığı bu yüksek teknolojili uygulama, mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü işlem, şeffaf kapsül granüllerin yüksek ısıyla eritilip, saçlara yerleştirilmesi şeklinde yapılır.

kaynak

kaynak

Görünmez Mikro Saç Kaynağın Avantajları

Diğer kaynak çeşitlerine göre daha ince tutamlar ile uygulanan görünmez mikro kaynak, bu incelik sayesinde doğal bir görünüm sağlar ve bu durum, kişinin hayatını oldukça kolaylştırır. Ayrıca mikro kaynak kullanan kişiler, diğer kaynak çeşitlerinde olduğu gibi yıkama ve kurutma kısımlarında sıkıntı yaşamazlar.

kaynak saç

kaynak saç

Kullanım ömrü 6 ay olan bu kaynak çeşidinin birçok avantajı bulunur. Öncelikle işlem çok ince tutamlar ve görünmez kapsüller yardımıyla yapıldığı için saçların, dışarıdan bakıldığında kaynak olduğunun fark edilmesi neredeyse imkansızdır. Eklenen tutamlar ve kişinin kendi saçının aynı renkte olması da aynı şekilde kaynağın varlığını gizler.

saç kaynak

saç kaynak

Görünmez mikro kaynak, kısa saçlılar için ideal bir uygulamadır. Çünkü diğer uygulamalarda saça eklenen tutamların varlığı belli olur. Fakat mikro uygulamada bu durum mümkün değildir. Saçlar doğal bir görüntüye sahip olur ve kişi kendi saçlarını nasıl kullanıyorsa aynı şekilde hayatına devam edebilir.

 

Yoruma Kapalı.