Görünmez Saç Kaynak Yöntemleri

Güzel saç modelleri ile saçlarınızı daha dolgun göstermeniz mümkün. Görünmez saç kaynak ile günümüzde birçok saç problemleri çekenlere güzel bir motivasyon sağlandı. Saçlarınıza görünmez kaynak yaptırdığınız zaman kimse saçlarınızda kaynak olduğunu anlamaz ve gür saçlarınızı kendinizin sanır.

Röfleli Saça Kaynak

Görünmez Saç Kaynak Uygulamaları

Nano teknolojisi ile hazırlanan özel solüsyonlarla saç diplerine zarar verilmeden uygulanan bir yöntemdir. 7 ay gibi süre ile saçlarınızda kalıcı etkisi korur. Saçlarınıza kaynak yaptırdığınız zaman istediğiniz şekli kolayca verebilirsiniz. Saç kaynak yöntemlerinden özellikle mikro kaynak işlemi saç kaynağın daha uzun süreli saçlarınızda durmasına imkân sağlar.

Sarı Saçta Görünmez Kaynak
Saç köklerine zarar vermeyen yöntemle saçlarınıza güzel esintiler sağlayacaksınız. Görünmez saç kaynak işlemleri kısa sürede saçlara uygulanır. Saçlarınızdan çıkarmak istediğiniz zaman özel solüsyonlar kullanılır. Saçlarınıza her zaman nefes aldırır ve bakımlı hale sokar. Kısa süreli uygulamalar için boncuk kaynak yöntemi seçilir. Silikon olmadığı için kendiniz evlerinizde rahatlıkla uygularsınız. Saç kaynağı doğal saçlardan yapılır ve alerji durumlarına neden olmaz.

 

Yoruma Kapalı.