Halka Kaynak Nedir?

Halka kaynağı yöntemi keratin kaynak kadar sağlıklı ve güvenilir bir saç kaynağı tekniğidir. Saçlarınıza halka kaynak yaptırdığınız zaman işlevsel yapısı sayesinde doğal bir görünüm yakalayabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hijyenik koşullarda uygulanan halka kaynak yöntemlerinde ısı ve yapıştırıcı kullanılmaz.

halka saç kaynak
Halkalı kaynaklar ufak halkaların pense vasıtası ile saçlarınıza herhangi bir zarar vermeden kitlenmesi ile birlikte uygulanır. Halka kaynak yaptırırken, halkaların dip kısımlara oturmasına özen gösterilmeli ve titiz bir çalışma sergilenmelidir.

Halka Kaynak Doğal Durur mu?

Profesyonel ve titiz bir şekilde doğal saçlarınıza geçirilen ufak halkalar hiçbir şekilde dışarıdan bakıldığı zaman gözükmemektedir. Isı ve yapıştırıcı da kullanılmadığı için halka kaynakların doğal saçlarınızdan ayırt edilebilmesi mümkün değildir.

halka saç kaynak
Eliniz ile dokunduğunuz zaman ya da gece yatarken de hiçbir şekilde rahatsızlık hissetmezsiniz. Halka kaynaklar saçlarınızın yapısına ve kaynak yaptırdığınız salonun kalitesine göre 6 aya kadar sağlıklı bir biçimde kullanılabilir saçlardır.

halka saç kaynak

Halka kaynak yaptırdıktan sonra saçlarınızı boyayabilir ve bakım ürünlerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Yoruma Kapalı.