İstanbul’da Görünmez Saç Kaynak

Saçlarınıza kaynak yaptırmak istiyorsanız ve tek çekindiğiniz husus kaynaklarınızın dışarıdan belli olmasıysa, artık bu tereddütten tamamen kurtulabilirsiniz. Çünkü istanbul’da görünmez saç kaynak işlemi artık son derece başarılı bir şekilde uygulanıyor. Üstelik görünmez kaynak işlemi için çok yüksek bir rakam eşliğinde ödeme yapmanız da gerekmiyor. Gayet makul bir ücret karşılığında siz de uzun saç hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

istanbul'da görünmez saç kaynak

istanbul’da görünmez saç kaynak

Görünmez Saç Kaynak Nedir?

Bu kanak işlemi diğer saç kaynak yöntemlerinden bir hayli farklı. Çünkü kullanılan malzeme ve ne kadar saç tutamına kaynak yapıldığı gibi hususlarda diğer saç kaynak yöntemlerinden ayrılıyor. Söz konusu kaynak işleminde rengi ve kalınlığı ile dışarıdan belli olmayan bir malzeme, kaynak saçların doğal saçlara eklenmesi işleminde kullanılıyor.

istanbul'da görünmez saç kaynak

istanbul’da görünmez saç kaynak

Dolayısıyla saçlarınıza topuz ve at kuyruğu da dahil olmak üzere her türlü modeli kazandırabiliyorsunuz. Üstelik saçlarınızı açık da kullanabilirsiniz. Çünkü dışarıdan kaynak olduğunun anlaşılması pek mümkün olmuyor. Kaynak saçlara çok ince tutamlar halinde uygulanıyor. Bu yöntem sayesinde kaynak saçların kullanımı sırasında da hiç bir sorun yaşanmıyor.

 

Yoruma Kapalı.