Kısa Saça Mikro Kaynak Yapılabilir mi?

Mikro saç kaynak, mevcut saç kaynak uygulamaları içinde en çok tercih edilen uygulamadır. Bunun pek çok nedeni bulunuyor. En kısa saçlara bile uygulanabiliyor olması da bu nedenlerden biri. Çok kısa saçlara uygulanabiliyor ve bununla beraber doğala en yakın görünümü sağladığı için “görünmez kaynak” adı da veriliyor.

görünmez saç kaynak

Bu saç kaynak uygulaması, kişinin saç kaynak yaptırıp yaptırmadığını anlamayı zorlaştıracak kadar doğal görünümler kazanmayı sağlayabiliyor. Ayrıca saç kaynağın çıkarılma zamanı geldiğinde kişiler yardım almadan çıkarabiliyor.

Saç Kaynak Uygulama Türleri

Halka ya da boncuk adı verilen saç kaynak uygulaması, kaynak saçın orijinal saça halkalar vasıtasıyla tutturulduğu saç kaynak uygulamasıdır. Halkalar pense yardımıyla sıkılır ve saç kaynağın çıkarılması esnasında özenli olmak gerekir.

mikro saç kaynak

Keratin saç kaynak, keratinli bir yapıştırıcı ile kaynak saçın orijinal saça tutturulduğu uygulamadır. Ve mikro saç kaynak son teknoloji olup iki farklı yöntemle uygulanır. Mikro jel ve mikro kapsül saç kaynak uygulamaları. Bu uygulamalardan biri nano teknoloji ürünü olan şeffaf kapsülleri, diğeri de özel bir jel yapıştırıcı ile kaynak saçın orijinal saça tutturulmasını sağlar.

 

Yoruma Kapalı.