Mikro Kapsül Saç Kaynak Saç Diplerine Zarar Verir mi?

Saç kaynak uygulamaları arasında yer alan mikro kapsül saç kaynak adından da anlaşılabileceği üzere kapsüllerin kullanımı ile kaynak işleminin yapıldığı uygulamadır. Saç tutamları ile saç tellerinin bir araya getirilmesi işleminde köke oldukça yakın bir mesafeden gerçekleştirilen işlem sonucunda daha uzun süreli bir kullanım sağlar.

Şeffaf kapsüllerin belli bir ısı ile eritilmesi ile yapılan işlem sonucunda saç diplerinizde herhangi bir tahriş yaşanmaz. Oldukça yumuşak olan bu kapsüller erime işlemi ile yapışkanlı hale gelir ve saçları birleştirir. Kopma ya da ayrılma gibi bir durum ile karşılaşmadan rahatlıkla bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Mikro Kapsül Saç Kaynak Nasıl Sökülür?

Mikro kapsül saç kaynak uygulamasında yapılan işlem sonrasında dilediğiniz zamanda ya da saç kaynak uygulamasının sonlandırılması gerektiğinde söküm işlemini yaptırabilirsiniz. Kuaförünüz özel bir solüsyon kullanarak saç tellerinize herhangi bir zarar vermeden saç kaynaklarının söküm işlemini tamamlar. Kaynak söküm işleminin hemen sonrasında dilediğiniz saç kaynak uygulamasını tekrar yaptırabilirsiniz.

 

Yoruma Kapalı.