Örgü Kaynak Fiyat Ve Modelleri

 Oldukça doğal ve pratik bir uygulama olan örgü kaynak herkes tarafından çok bilinmese de saç uzatma yöntemleri arasına girmiş, en doğal seçim olarak tercih edilebilecek kaynak saç yöntemi! Kendi saçlarınıza hiç bir zarar vermeyen teknikte, istediğiniz zaman saçlar çıkartılabiliyor, fakat diğer saç kaynak uygulamalarına göre kullanımı biraz daha zor!

kaynak saç çeşitleri

kaynak saç çeşitleri

Örgü Kaynak Yöntemleri

Örgü kaynak uygulamalarında genellikle iki farklı yöntem kullanılıyor Birinde saça dipten özel bir yapıştırıcı ile tutturulan saçlar birlikte örülüyor veya saçlar önce ense kökünden çizgi halinde başlanarak sıkı şekilde belli bir kısma kadar ince ince örülüyor. Buraya çıt çıt şekilde önceden hazırlanmış saçlar dikiliyor. Bu işlemlerin ardından saç kaynak uygulamanız sona eriyor!

kaynak saçlar

kaynak saçlar

Zenci Örgüsü Boxbraid Nedir?

Örgü kaynak yöntemi olan Boxbraid, zenci örgüsü yani minik minik örgü! Afrika kökenli bayanların uzamayan çok kıvırcık saçlarını uzatmak için kullandığı yöntemde ek saç ve kendi saçınız aynı zamanda dipten uca kadar örülüyor. Günümüzde modernleştirilerek ve daha da geliştirilerek tüm dünya kadınlarının tercihlerine sunulan örgü kaynak fiyat ve modelleri saçın cinsi, uzunluğu, kullanılan malzemenin orijinal, veya sentetik oluşuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

 

Yoruma Kapalı.