Saç Bakımda Son Nokta

Bayanlar saçlarına çok ilgi gösterirler. Bu ilgi, bir zaman sonra başka bir boyuta geçer ve dünyanın saç bakımda geldiği son noktayı tahlil etme boyutuna geçerler.

brazilya fönü

Saç yapısı olarak kıvırcık saça sahip olan bayanlar, genel itibariyle düz bir saça kavuşmayı hayal ederler. Bu hayallerini gerçekleştirmek için çaba gösterirler.

brezilya fönü farkı

Saçların Yıpratılmasına Son

Bu çabalar sonuç verdi. Brezilya fönü adı verilen yöntemle, kısa bir süre içerisinde kıvırcık saçlarda kalıcı düzleşmeye kadar etkiler görülmeye başlandı. Bu yöntemi çok tutan bayanlar, bu fön sayesinde saçlarında ki düzleşme görünümünü elde ettiler.

brezilya fön tasarımı

Bazı saç düzleştiriciler ile yapılan bakımlar, zamanla saçları yıpratabiliyor, ahengini bozabiliyor. Bu fön sayesinde, sağlıklı bir şekilde saçlarınızı düzleştirebileceksiniz.

brezilya fönü trendleri

Sektörde saygın bir konumda olan, bünyesinde uzman personele sahip olan Atrium Paris Kuaför, sizlere sunmuş olduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

farklı brezilya fönü tarzları

Uygulamaya sokulan bu fön ile birlikte, daha kalıcı düzleştirme tekniklerine kavuşulmuş oldu. Aynı zamanda bilinen düzleştiricilerden farklı olarak içerisinde sağlığı barındıran bu yöntem, bayanlar arasında çok rağbet görmeye başladı.

 

Yoruma Kapalı.