Saçlar ve Özellikleri

Dış görünüş her insan için çok önemlidir. Bizzat bayanlar kıyafetleri, cilt bakımı, saçlarına çok özen gösterirler. Her bayan saçlarının uzun, gür, bakımlı, dışarıdan bakan insanların dikkatini çekmesini ister. Zayıf, bakımsız, kısa saçlarında çözümü vardır. İşte bunlardan biri de mikro saç kaynak yöntemidir.

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç kaynak yöntemi saça ince kesitler halinde eklenen son dönemlerin en popüler saç kaynak tekniğidir. Bu işlem, şeffaf kapsül granüllerinin ısı ile eritilerek saçların tutturulması şeklinde olur. Saç kaynağında önemli olan eklenecek olan saçın ince ve hafif olmasıdır. Mikro saç kaynak yöntemini diğer saç kaynak yöntemlerinden ayıran en önemli faktör mikro saç kaynak yönteminde eklenecek olan saçın diğerlerine kıyasla 1/2, 1/3 oranında ince tutamlar halinde olmasıdır.

Mikro Saç Kaynak

Mikro saç kaynak yöntemiyle eklenen saçlar toplanıldığında bile fark edilmezler. Dayanıklıdırlar. Saçlara herhangi bir zarar vermezler. Diğer saç kaynak yöntemlerine oranla 2 kat daha uzun kullanım süresi sağlarlar. Ortalama kullanım süresi 9 ay civarındadır. Mikro saç kaynak yöntemi her saça uygulanabilmektedir. Doğal bir görünüm sağlarlar.

 

Yoruma Kapalı.