Virgin Saç Fiyatları Neden Pahalıdır?

  Ham orijinal anlamına gelen virgin saç, tabii olarak korunmuş herhangi bir işlem görmemiş olan saç tipidir. Doğal olarak uzaması oldukça uzun zaman alan saçları, kısa sürede uzatmak amacıyla yapılan saç kaynak işlemleri için aranan en önemli materyal ise virgin saçtır. Boya, kına, oreal gibi kimyasallar görmemiş, bozulmamış saç yapısı kaliteli bir kaynak uygulaması için çok önemlidir.

virgin saç fiyatları

virgin saç fiyatları

Virgin saç fiyatları neden pahalıdır? Doğada nadir bulunan her obje gibi virgin saç da kalitesine göre oldukça değerlidir. İyi bir saç kaynağı %100 doğal insan saçı ile yapılandır ve de çok hassas bir işlem olan saç kaynağında amaç, uygulama yapılan saça eklenecek kaynak malzemesinin, sağlamlık, renk gibi özellikleri ile en iyi şekilde adapte olabilmesidir.

virgin saç modelleri

virgin saç modelleri

Virgin Saç Kaynağı Alternatifi Var mıdır?

Kaliteli ve sorunsuz bir saç kaynak işlemi için virgin saç tercih sebebidir. Günümüzde saçını boyatmadan, iyi bir şekilde koruyarak uzatabilmiş nadir kişilerden alınan orijinal saçlar az bulunur ve pahalı olduğu için doğal olarak yapay alternatiflere de yönelme oluyor. Bu yapay saçlar ile yapılan saç kaynaklarından da, hem işlemsel hem de görüntüsel anlamda ne yazık ki pek verim alınamıyor!

 

Yoruma Kapalı.