Halka Kaynak Saç Modelleri

Türkiye’de en fazla uygulanan ve beğenilen yöntemlerden biri de halka kaynak saç modelleridir. Pratik olması ve saça kolay şekilde takılması tercih nedenleri arasında yer alır. Saç diplerine zarar vermez ve saça kolay şekilde takılır. Yapıştırıcıya gerek duyulmadan uygulanan bir yöntemdir.

halka kaynak

Halka Kaynak Saç Modelleri ve Uygulama Tarzı

Saç uzatma yöntemlerinden en kolay uygulanan halka kaynak modelleri özellikle bayanların sıklıkla tercih ettiği tarzdır. 16 hafta gibi bir süre saçlarda rahatlıkla taşınır. Karşıdan gören kişi asla anlamaz. Diğer adı boncuk kaynak olarak bilinir. Yapıştırıcı kullanılmaz ve özel titanyumlarla saça eklenir.

saç kaynak modelleri
Atrium Paris kuaför saçları tanıyan uzman kadrosu ile saçlarınıza en doğru çözümleri sunar. Saç diplerinize zarar vermeyen uygulama ile saç kökleriniz de kendi doğal halini halka kaynak ile alır. Uygulaması kolay ve daha sonra evinizde de kendiniz istediğiniz şekli saçlarınıza verebilirsiniz. Saçlarınız kısa sürede hacim ve dolgunluk kazanır. Saçlarınızı yıpratmayan sistemle siz de en güzel saç modellerine kavuşursunuz.

 

Yoruma Kapalı.